Nicholls za Thorssella w kadrze Wolverhampton Wolves

Elitserien: Pawlicki poprowadził "Piratów" do wygranej nad "Kowalami", skuteczny Przedpełski
Źródło zdjęcia: Daniel78, wikipedia

Scott Nicholls podpisał kontrakt z Wolverhampton Wolves - poinformował oficjalny serwis klubu z SGB Premiership.

Siedmiokrotny indywidualny mistrz Anglii w ekipie z Monmore Green zastąpi tymczasowo Jacoba Thorssella. Szwed w tym tygodniu złamał rękę i wróci do treningów najwcześniej za dwa miesiące.

Włodarze klubu z Wolverhampton uzupełnili w ten sposób kadrę zespołu na sezon 2019.

- Bardzo lubię ten tor. To przecież w tym miejscu sięgałem po swoje szóste i siódme indywidualne mistrzostwo Wielkiej Brytanii. Mam dzięki temu wiele wspaniałych wspomnień. To dla mnie wielka szansa - przyznał Nicholls po złożeniu stosownych podpisów.

Wcześniej z drużyną z "Wilków" związali się Australijczycy Nick Morris, Rory Schlein i Sam Masters, Amerykanin Luke Becker oraz Brytyjczycy Ashley Morris i Kyle Howarth. Dla byłego indywidualnego mistrza juniorów Wielkiej Brytanii będzie to czwarty kolejny sezon spędzony w ekipie z Monmore Green.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki a poza standardową ofertą powitalną, otrzymasz punkty, które można wymienić na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.