Nie ma Karima Benzemy, nie ma bramek. Real Madryt nie dał rady Rayo Vallecano!

Anton_Ivanov/Shutterstock
Rayo Vallecano pokonało u siebie Real Madryt 1:0 (1:0) w ostatnim niedzielnym meczu 35. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio de Vallecas zwycięskiego gola w derbach stolicy Kastylii zdobył Adri Embarba, wykorzystując podyktowany w pierwszej połowie rzut karny.
Najlepsze okazje "Królewscy" mieli w pierwszej połowie - strzał Ceballosa obok bramki czy fatalne pudło Bale'a. W drugiej odsłonie zawodnicy Zidane'a nie byli już w stanie wypracować sobie żadnej dogodnej okazji i przegrali w fatalnym stylu.
"Błyskawice" po ósmej wygranej w sezonie przesunęły się na przedostatnią pozycję w tabeli, podtrzymując nadzieję na utrzymanie.
"Królewscy" doznali natomiast dziesiątej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostaną na trzeciej lokacie w klasyfikacji. Mistrzowski tytuł obroniła już FC Barcelona, a na drugim miejscu sezon zakończy Atletico Madryt.
Jakub Kreśliński28 Apr 2019 · 22:43