Zmiennicy zawiedli Zidane'a. Kolejna wpadka Realu [VIDEO]

Ververidis Vasilis / shutterstock.com
Kolejna wpadka Realu Madryt. "Królewscy" przegrali na wyjeździe z Espanyolem 0:1. Jedyny gol meczu padł już w doliczonym czasie drugiej połowy.
Zinedine Zidane wystawił w eksperymentalny skład. Nawet na ławce rezerwowych zabrakło kilku czołowych graczy Realu - Cristiano Ronaldo, Marcelo, Toniego Krossa, Luki Modricia, czy Casemiro. Szanse dostali za to m.in. Lucas Vazquez, Mateo Kovacić i Marcos Llorente.
W meczu przeważali gospodarze. Pięć minut po zmianie stron po strzale głową Oscara Duarte obrońców tytułu uratowała poprzeczka, a później Keylor Navas dwukrotnie obronił groźne uderzenia Gerarda Moreno.
"Królewscy" poważniej zaatakowali właściwie tylko raz, ale Gareth Bale strzałem głową nie zdołał zaskoczyć czujnego między słupkami Diego Lopeza.
Gdy wydawało się już, że obie strony podzielą się punktami, w trzeciej minucie doliczonego czasu gry efektownym wolejem po koźle trzy "oczka" ekipie z Katalonii zapewnił Gerard Moreno.
Dwunastokrotni triumfatorzy Klubowego Pucharu Europy mimo piątej porażki w sezonie pozostali na trzeciej lokacie w tabeli. "Papużki" natomiast po siódmym zwycięstwie w bieżących rozgrywkach przesunęły się na trzynastą pozycję w klasyfikacji.
Źródło: asinfo, własne