Niebywały gol w Serie B. Przelobował bramkarza wolejem ze swojej połowy [WIDEO]

Niewzwykły gol padł we wtorkowym meczu Virtus Entella - Cremonese w Serie B. Michele Castagnetti trafił do siatki z własnej połowy boiska!
Sytuacja była niecodzienna. Daniele Borra, bramkarz Virtusa, próbował dalekim wykopem rozpocząć kontrę swojego zespołu. Piłka nie trafiła jednak do żadnego z jego kolegów z zespołu, lecz do Castagnettiego.
Obrońca Cremonese, który był ustawiony kilkanaście metrów w głąb własnej połowy, nie przyjmował futbolówki, ale bez namysłu kopnął ją z woleja. Trafił idealnie. Piłka wysokim łukiem przelobowała rozpaczliwie interweniującego bramkarza gospodarzy.
W ten sposób piłkarz Cremonese przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny 2:0. Tuż po rozpoczęciu pierwszej połowy bramkę zdobył Gianluca Gaetano.
Cremonese mimo zwycięstwa jest dopiero czternaste w tabeli Serie B. Virtus Entella zajmuje ostatnią pozycję.
Marcin Karbowski17 Mar 2021 · 10:51
Źródło: Twitter