Niemcy kończą Ligę Narodów bez zwycięstwa! A prowadzili już 2:0! Holendrzy grają dalej [WIDEO]

Marco Iacobucci EPP/Shutterstock
Niemcy zremisowały z Holandią 2:2 w ostatnim meczu Ligi Narodów. Turniej kończą bez choćby jednego zwycięstwa. Holandia natomiast awansowała do turnieju finałowego.
Podopieczni Joachima Loewa prowadzenie objęli w 9 minucie. Timo Werner po świetnym podaniu Gnabry'ego, oddał zaskakujący strzał tuż zza pola karnego koło słupka i holenderski bramkarz nie zdołał wybić piłki.
Jedenaście minut później było już 2:0. Długie podanie Kroosa wykorzystał Leroy Sane, który przyjął piłkę, minął dwóch rywali i oddał mierzony strzał koło słupka.
Holendrzy za odrabianie strat wzięli się w 85 minucie. Piękny i niesygnalizowany strzał oddał Promes, nie dając szans Neuerowi na skuteczną interwencję.
W doliczonym czasie gry do remisu doprowadził Van Dijk, który skierował piłkę do bramki z bliskiej odległości po dośrodkowaniu z prawego skrzydła i przedłużenia podania głową przez kolegę z zespołu.
Podopieczni Joachima Loewa zakończyli w ten sposób zmagania na ostatnim miejscu w tabeli bez zwycięstwa w dorobku. "Oranje" natomiast wyprzedzili Francję i przesunęli się na pierwsze miejsce w tabeli. Dzięki temu podopieczni Ronalda Koemana, podobnie jak Anglia, Szwajcaria i Portugalia, zagrają w fazie play off.
Jakub Kreśliński19 Nov 2018 · 22:38