Niemcy: Kosecki i Łukasik na ławce, remis SV Sandhausen

23 wrz 2016 | 20:38 0
Piłkarze SpVgg Greuther Fuerth zremisowali przed własną publicznością z SV Sandhausen 1:1 (0:0) w piątkowym spotkaniu 7. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi.

Na Trolli Arena cały mecz na ławce rezerwowych gości spędzili Jakub Kosecki i Daniel Łukasik.

Gola dającego prowadzenie gospodarzom zdobył dziewiętnaście minut przed końcem Sebastian Freis. Wyrównał dopiero w trzeciej minucie doliczonego czasu gry Amerykanin Andrew Wooten.

Zespół z Bawarii po takim rozstrzygnięciu jest na szóstym miejscu w tabeli. Drużyna z Badenii-Wirtembergii natomiast pozostała na trzynastej pozycji w klasyfikacji.

* * * * * *
SpVgg Greuther Fuerth - SV Sandhausen 1:1 (0:0)

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.