Niemcy stracili punkty w Lidze Narodów. Niespodziewany remis ze Szwajcarią

Yesayants / Shutterstock.com
Reprezentacja Niemiec niespodziewanie straciła punkty w meczu Ligi Narodów ze Szwajcarią. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.
Początek starcia zdecydowanie należał do podopiecznych Joachima Loewa. W 7. minucie Sane ograł rywali i uderzył na bramkę, ale Sommer był na posterunku. Kilka chwil później Szwajcar musiał wyciągać piłkę z siatki. Guendogan przymierzył sprzed pola karnego i piłka zatrzepotała w siatce.
Niemcy mogli podwyższyć prowadzenie jeszcze przed przerwą. Najpierw Draxler i Sane pudłowali w dogodnych sytuacjach, potem Werner minimalnie się pomylił.
Niewykorzystane okazje zemściły się na Niemcach w drugiej połowie. W 58. minucie Embolo zagrał do Widmera, a ten uderzył z pierwszej piłki i pokonał Leno.
Wynik do końca nie uległ już zmianie i obie drużyny podzieliły się punktami. Niemcy po dwóch rozegranych spotkaniach mają na koncie dwa punkty. "Szwajcarzy" do tej pory zdobyli jedno "oczko".
Daniel Makarewicz06 Sep 2020 · 22:43