Niesamowita akcja w Bundeslidze! Piłkarz Bochum minął pięciu rywali i strzelił gola [WIDEO]

Kolejny piękny gol w drugiej kolejce Bundesligi. W meczu z Mainz niesamowitą akcję przeprowadził Gerrit Holtmann z Bochum. Jego drużyna wygrała 2:0.
W piątek dwa piękne gole dla RB Lipsk strzelił Dominik Szoboszlai. Inni piłkarze Bundesligi najwyraźniej postanowili dorównać Węgrowi.
Holtmann swoją akcję rozpoczął w okolicy linii środkowej. Ściął z nią z lewej strony do centrum boiska, wbiegł w pole karne, a rajd zakończył trafiając do bramki między nogami Robina Zentnera.
Ogółem gracz Bochum przed strzeleniem gola minął pięciu rywali. Jego akcja nabrała rozpędu, gdy w środku pola jednym ruchem wymanewrował Barreiro i Stogera.
Dla Holtmanna gol strzelony w meczu z Mainz ma wyjątkowy smak. Niemiec był związany z tym klubem bezpośrednio przed przyjściem do Bochum.
Po przerwie zwycięstwo gospodarzy przypieczętował Polter. Do bramki trafił w 56. minucie.
Marcin Karbowski21 Aug 2021 · 16:26
Źródło: twitter