Niesamowita końcówka Barcelony! Od 1:2 do 3:2 w pięć minut! [WIDEO]

jose.breton / shutterstock.com
Piłkarze Rayo Vallecano przegrali u siebie z FC Barcelona 2:3 (1:1) w ostatnim sobotnim meczu 11. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Campo de Futbol de Vallecas rozpoczęło się zgodnie z oczekiwaniami, bowiem po jedenastu minutach gry Jordi Alba idealnie wyłożył piłkę do wbiegającego w pole karne Luisa Suareza i Urugwajczyk nie zmarnował wyśmienitej okazji.
Dziesięć minut przed przerwą wyrównał jednak kapitalnym uderzeniem z dystansu Jose Angel Pozo. Trzynaście minut po zmianie stron składną akcję beniaminka wykończył skutecznie z bliska Alvaro Garcia i zapachniało niespodzianką.
Trzy minuty przed końcem wyrównał płaskim strzałem w długi róg Francuz Ousmane Dembele, a już w doliczonym czasie gry Sergi Roberto znakomicie dośrodkował w pole karne i Luis Suarez strzałem z kilku metrów przesądził o zwycięstwie "Blaugrany".
Dzięki trzeciej wygranej z rzędu obrońcy tytułu umocnili się na prowadzeniu w tabeli. Zespół z Kastylii doznał natomiast siódmej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na przedostatniej lokacie w klasyfikacji.
Jakub Kreśliński03 Nov 2018 · 22:41