Niesamowita końcówka Cracovii! "Pasy" wyrwały remis w doliczonym czasie gry [WIDEO]

Krzysztof Porebski / PressFocus
Cracovia zremisowała z Górnikiem Zabrze 2:2 w drugim sobotnim meczu PKO BP Ekstraklasy. Podopieczni Jana Urbana wyszli na prowadzenie już w 60. sekundzie spotkania. Drużyna Michała Probierza doprowadziła do wyrównania w doliczonym czasie gry.
Pierwszego gola meczu zdobył dla Górnika, grającego bez zmagającego się ostatnio z zakażeniem koronawirusem Lukasa Podolskiego, po indywidualnej akcji Jesus Jimenez.
Jeszcze przed przerwą przewagę zabrzan podwyższył Piotr Krawczyk, który wpisał się na listę strzelców również kilka minut wcześniej. Tamto trafienie zostało jednak anulowane po konsultacji z systemem VAR. Napastnik Górnika pomógł sobie bowiem ręką przy przyjęciu piłki.
Cracovia odpowiedziała dopiero w końcówce meczu. Po dośrodkowaniu Sergiu Hanki w 84. minucie pierwszą bramkę dla “Pasów” strzelił głową Matej Rodin.
Środkowy obrońca Cracovii był tym, do którego należało również ostatnie słowo w tym spotkaniu. W drugiej minucie doliczonego czasu gry Rodin zamienił na wyrównującego gola centrę z rzutu wolnego rezerwowego Floriana Loshaja.
Podział punktów oznacza dla obu zespołów kontynuację dobrych serii z ostatnich tygodni.
Wojciech_Falenta 11 Sep 2021 · 17:11