Niesamowite emocje w LM! Grad goli w Paryżu. Sensacyjna porażka Realu z Wolfsburgiem! [VIDEO]

Vlad1988/Shutterstock
Niewiarygodne zwycięstwo Vfl Wolfsburg z Realem Madryt 2:0 i 4 gole w Paryżu - emocji w Lidze Mistrzów było co niemiara.

Niezwykłe rzeczy działy się w pierwszych czterdziestu pięciu minutach na obu stadionach. W Niemczech strzelanie rozpoczął Vfl Wolsburg. W 18 minucie meczu Casemiro faulował w polu karnym zawodnika gospodarzy, a jedenastkę na bramkę zamienił Ricardo Rodriguez.

Kilka minut później mieliśmy już 2:0. Keylora Navasa tym razem pokonał Maximilian Arnold. Sensacja wisiała w powietrzu.

W Paryżu natomiast zaczęło się od niewykorzystanego rzutu karnego Zlatana Ibrahimovicia. Słaby strzał Szweda z jedenastego metra obronił Joe Hart.

Ta niewykorzystana okazja na strzelenie gola zemściła się kilkadziesiąt minut później. Paryżanie stracili piłkę w środkowej strefie boiska, a kontrę na bramkę zamienili Fernandinho z Kevinem de Bruyne. Ten ostatni mocnym uderzeniem pokonał Kevina Trappa.

Manchester City z prowadzenia cieszył się raptem dwie minuty. Fatalny błąd Fernando wykorzystał Zlatan Ibrahimović, który wpakował piłkę do pustej bramki gości.

Druga połowa dla "The Citizens" zaczęła się jeszcze gorzej. W 59 minucie bowiem było już 2:1 dla PSG. Uderzenie głową Edinsona Cavaniego sparował Joe Hart, ale wobec dobitki Adriena Rabiota angielski golkiper był już bezradny.

Kiedy wydawało się, że podopieczni Laurenta Blanca podwyższą prowadzenie, nieoczekiwanie bramkę na 2:2 strzelili goście. Kiks Serge Auriera w polu karnym wykorzystał pomocnik City, Fernandinho, ustalając wynik spotkania. W Paryżu bowiem więcej goli już nie zobaczyliśmy i PSG ostatecznie zremisowało na własnym stadionie z Manchesterem City 2:2.

W Niemczech tymczasem wciąż mieliśmy sensacyjny wynik. Podopieczni Zinedine Zidane'a próbowali zdobyć kontaktową bramkę, ale byli bardzo nieskuteczni. Do końca meczu Real Madryt nie zdołał już pokonać bramkarza rywali i w Madrycie będzie musiał odrobić dwubramkową stratę, by myśleć o awansie.