Niesamowite sceny w meczu PSG! Samobój sprzed pola karnego, kuriozalne zachowanie Keylora Navasa [WIDEO]

PSG miało problemy w starciu z Nantes. Paryżanie zdołali jednak wygrać 3:1.
Gospodarze z Parc des Princes błyskawicznie objęli prowadzenie. Już w 2. minucie Kylian Mbappe w dość szczęśliwych okolicznościach skierował piłkę do siatki.
W 17. minucie doskonałą szansę na zdobycie pierwszej bramki w Ligue 1 zmarnował Leo Messi. Argentyńczyk miał sporo miejsca w polu karnym, ale jego strzał słabszą nogą nie zaskoczył bramkarza rywali.
Pod koniec pierwszej połowy Neymar domagał się odgwizdania rzutu karnego. Sędzia nie przychylił się jednak do protestów Brazylijczyka.
W drugiej połowie paryżanie zwolnili tempo. W dodatku od 65. minuty podopieczni Mauricio Pochettino grali w dziesiątkę. Keylor Navas wyszedł przed pole karne, skasował rywala, za co obejrzał czerwoną kartkę.
Nantes wykorzystało grę w przewadze. W 76. minucie Kolo Mouani na raty pokonał Sergio Rico.
PSG niedługo potem ponownie objęło prowadzenie. Leo Messi szukał podaniem Juana Bernata. Jego zagranie przeciął Dennis Appiah, który skierował piłkę do własnej bramki.
W końcu sam Messi wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik spotkania. Paryżanie wygrali 3:1 i nadal są liderem Ligue 1 z przewagą 13 punktów nad drugim w tabeli Lens.
Adam Kłos20 Nov 2021 · 18:54