Niesamowity finał Euro U-19! Siedem goli, dogrywka i zwycięstwo Portugalii z Włochami [VIDEO]

3dpic/Shutterstock
Portugalia została młodzieżowym mistrzem Europy, pokonując Włochów 4:3 po dramatycznym meczu w finale turnieju do lat 19.
W regulaminowym czasie gry mieliśmy 2:0 dla Portugalczyków. Najpierw do bramki Włochów w 45 minucie trafił Jota, a w 72 prowadzenie podwyższył Trinaco, który dobił piłkę po interwencji Plizzarriego.
Włosi do odrabiania strat wzięli się chwilę później. I odrobili je w zaledwie 120 sekund, a dwa gole strzelił napastnik Juventusu, Moise Kean.
W dogrywce ponownie na prowadzenie wyszła Portugalia. Drugi raz na listę strzelców wpisał się Jota. Za trzy minuty mieliśmy remis 3:3, a autorem bramki był Scamacca. W 109 minucie natomiast wynik spotkania ustalił Pedro Correira.