Niesamowity gol Negredo [VIDEO]

Valencia CF zremisowała na własnym terenie w pierwszym niedzielnym spotkaniu 20. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy z Rayo Vallecano 2:2 (0:1). Dla Nietoperzy to już dziewiąty mecz bez wygranej w lidze z rzędu.

Rayo Vallecano bardzo szybko otrząsnęło się jednak po tym trafieniu i w 69. minucie znów było lepsze od Valencii o jednego gola. Tym razem futbolówkę w siatce Mathew Ryana umieścił Diego Llorente.

Ostatnie słowo należało mimo wszystko do prowadzonych przez Gary'ego Neville'a gospodarzy, a dokładniej Paco Alcacera, który na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry uratował jeden punkt swojej drużynie.

Biało-pomarańczowo-czarni po dwudziestu seriach gier plasują się dokładnie w środku stawki. Rayo na chwilę obecną zajmuje z kolei odległą osiemnastą lokatę. Do bezpiecznej strefy traci w tym momencie jeden punkt.