Niesamowity mecz Liverpoolu z Arsenalem w Pucharze Ligi! 5:5 i zadecydowały rzuty karne! [WIDEO]

charnsitr / shutterstock.com
Liverpool po niesamowitym meczu pokonał Arsenal w IV rundzie Pucharu Ligi. Po 90 minutach było 5:5 o awansie do kolejnej rundy zadecydowały rzuty karne.
Obaj szkoleniowcy dali dziś odpocząć swoim największym gwiazdom, a szansę dostali zawodnicy z drugiego planu.
Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, w 6. minucie do własnej siatki trafił Mustafi.
W kolejnych 30 minutach "Kanonierzy" przeprowadzili szturm na bramkę przeciwnika i zdobyli trzy bramki. Kolejno trafiali Torreira i dwa razy Martinelli.
Tuż przed przerwą Milner odpowiedział z rzutu karnego i do przerwy było 2:3 dla Arsenalu.
Po przerwie Maitland-Niles podwyższył na 2:4, ale po ośmiu minutach był remis! Tym razem dla Liverpoolu efektownym uderzeniem popisał się Oxlade-Chamberlain.
Zaś w 62. minucie wyrównał Origi, który huknął z linii pola karnego.
Ale to nie był koniec. Willock w 71. minucie kapitalnie przymierzył z dystansu.
Gdy wydawało się, że nic już się nie zmieni, w doliczonym czasie gry Origi doprowadził do rzutów karnych.
W konkursie jedenastek pomylił się jedynie Dani Ceballos, którego próbę wybronił Caoimhin Kelleher. To przesądziło o awansie "The Reds" do ćwierćfinału.
Daniel Makarewicz30 Oct 2019 · 22:35