Niesamowity mecz na Mestalla! Barcelona wygrała po golu w samej końcówce

Maxisport/Shutterstock
Valencia CF przegrała u siebie z FC Barcelona 2:3 (0:1) w drugim sobotnim meczu 9. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio Mestalla obrońcy tytułu prowadzili do przerwy po płaskim strzale Leo Messiego. Siedem minut po przerwie wyrównał jednak Munir, a po kolejnych czterech minutach po raz drugi do siatki przyjezdnych trafił Rodrigo.

Radość "Nietoperzy" nie trwała jednak zbyt długo, bowiem sześć minut później celnie przymierzył Luis Suarez. Dla prowadzącego w klasyfikacji strzelców Urugwajczyka był to siódmy gol w bieżących rozgrywkach.

"Duma Katalonii" szóste zwycięstwo w sezonie zapewniła sobie dopiero w doliczonym czasie gry, kiedy to rzut karny wykorzystał Messi. Dzięki temu podopieczni Luisa Enrique awansowali na pozycję lidera tabeli.

Sześciokrotni mistrzowie Hiszpanii doznali natomiast szóstej porażki w sezonie i pozostali na piętnastym miejscu w klasyfikacji.