Niesamowity mecz w Warszawie! Lech wyrównał w 90 minucie, ale Legia odpowiedziała zwycięskim golem

MediaPictures.pl/Shutterstock
Legia Warszawa pokonała przed własną publicznością Lech Poznań 2:1 (0:0) w szlagierowo zapowiadającym się sobotnim spotkaniu 13. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy.

Dzięki czwartej wygranej w sezonie podopieczni Jacka Magiery awansowali na ósme miejsce w tabeli. "Kolejorz" doznał piątej porażki w bieżących rozgrywkach i spadł na dziewiątą pozycję w klasyfikacji.

Tak padły bramki:

1:0 Nikolić 64'
Nielsen zagrał głową wprost pod nogi Kucharczyka, ten z pierwszej piłki wypuścił Nikolicia, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem oddał pewny strzał i zdobył pierwszego gola w tym spotkaniu.

1:1 Robak 90-karny
Kopczyński faulował Makuszewskiego w polu karnym. Malarz wyczuł Robaka, jednak ten oddał na tyle precyzyjny strzał, że bramkarz Legii nie miał szans na obronę.

2:1 Hamalainen 90+3'
Putnocky odbił piłkę po strzale Brozia wprost pod nogi Hamalainena, który pewnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Zawodnik meczu: Kaspar Hamalainen. Były zawodnik Lecha pojawił się dopiero w ostatnich minutach spotkania na boisku i przesądził o zwycięstwie "Wojskowych".