Niesamowity początek meczu w Serie A! Skorupski w pierwszych 15 minutach skapitulował cztery razy [WIDEO]

Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock
Łukasz Skorupski cztery razy wyciągał piłkę z siatki w pierwszych 15 minutach meczu Atalanta - Bologna. Mecz ostatecznie zakończył się rezultatem 4:1 dla gospodarzy.
Takiego początku spotkania w Bergamo nikt się nie spodziewał. Gospodarze w pierwszym kwadransie zdobyli cztery bramki.
Najpierw w 3. i 5. minucie na listę strzelców wpisał się Ilicić. W 9. minucie trafienie dołożył Hateboer. Równo kwadrans po pierwszym gwizdku Skorupskiego pokonał Zapata.
To pierwszy raz w Serie A od 87 lat, gdy drużyna swoje cztery bramki zdobyła w pierwszych 15 minutach. W 1932 roku dokonał tego Juventus w meczu z Romą.
Dziewięć minut po zmianie stron rozmiary przegranej "Rossoblu" zdołał jedynie zmniejszyć efektownym strzałem z rzutu wolnego Riccardo Orsolini. Siedmiokrotni mistrzowie Włoch po piętnastej porażce w sezonie otwierają strefę spadkową tabeli.
Zespół z Lombardii natomiast dzięki czwartej wygranej w pięciu ostatnich meczach umocnił się na piątej lokacie w klasyfikacji i traci już tylko punkt do czwartego Milanu.
Daniel Makarewicz04 Apr 2019 · 21:35