Niesamowity pościg Górnika Łęczna! Beniaminek wyrwał zwycięstwo [WIDEO]

Rafał Rusek/Pressfocus
Nieoczekiwany zwrot akcji w pierwszym poniedziałkowym meczu Ekstraklasy. Wisła Płock nie potrafiła wygrać z Górnikiem Łęczna, choć prowadziła z nim już 2:0. Beniaminek wygrał 3:2.
Wisła objęła prowadzenie w 14. minucie. Do piłki przed polem karnym doszedł Rasak i natychmiastowym uderzeniem wpakował ją do siatki.
Zespół z Płocka podwyższył prowadzenie w 53. minucie. Rzut karny pewnym strzałem na gola zamienił Szwoch.
Górnik się nie poddał. Kontakt z rywalem złapał w 69. minucie, gdy celnym uderzeniem głową popisał się Śpiączka.
Po czterech minutach był już remis. Znów w roli głównej wystąpił Śpiączka, który wykorzystał sytuację sam na sam.
Górnik zadał decydujący cios w doliczonym czasie gry. Serrano wypatrzył Wędrychowskiego, a ten precyzyjnym strzałem trafił do bramki.
Dla Górnika to pierwsze zwycięstwo w sezonie. Beniaminek zajmuje siedemnaste miejsce. Wisła jest trzynasta.
Marcin Karbowski13 Sep 2021 · 19:56