Niesamowity powrót Hellasu w starciu z Torino z 0:3 do 3:3! Gol Mariusza Stępińskiego [WIDEO]

Hellas Verona zremisował z Torino FC 3:3 (0:1) w meczu 16. kolejki Serie A. Gola na 3:3 strzelił Mariusz Stępiński.
Gospodarze po pierwszej połowie przegrywali 0:1. Gola w 36. minucie strzelił Ansaldi.
W kwadrans po przerwie goście zdobyli dwie kolejne bramki. Na listę strzelców wpisali się Berenguer i znów Ansaldi.
Gospodarze ruszyli do odrabiania strat. W ciągu piętnastu minut strzelili trzy bramki - ich strzelcami byli piłkarze, którzy weszli na boisko po przerwie.
Wśród nich był Mariusz Stępiński. Polak w 84. minucie strzelił gola na 3:3, czym wywalczył punkt dla swojej drużyny.