Niesamowity powrót Manchesteru United i... tylko remis. Z 0:2 na 3:2 w 7 minut! Popis wychowanków [WIDEO]

daykung/Shutterstock
Manchester United po dramatycznym meczu zremisował na wyjeździe z Sheffield United 3:3.
Pierwsza godzina starcia na Bramall Lane należała do gospodarzy. W 19. minucie Fleck dał prowadzenie Sheffield United. Szkot dopadł do piłki odbitej przez Davida de Geę i dopełnił formalności.
W 52. minucie wynik spotkania podwyższył Mousset. Francuz popisał się efektownym rajdem zwieńczonym płaskim strzałem z dystansu.
Gdy wydawało się, że beniaminek Premier League sięgnie po trzy punkty, ciężar gry wzięli na siebie wychowankowie Manchesteru United. W ciągu siedmiu minut przyjezdni zdobyli trzy gole i dość niespodziewanie odwrócili przebieg rywalizacji.
Najpierw Brandon Williams efektownie uderzył od razu z powietrza. Pięć minut później Greenwood na wślizgu wbił piłkę do siatki. Po kolejnych 120 sekundach na listę strzelców wpisał się Rashford, który wykorzystał podanie od Jamesa.
Ostatnie słowo należało jednak do piłkarzy Sheffield. McBurnie w doliczonym czasie gry wykorzystał bierną postawę defensywy i ustalił wynik spotkania.
"The Blades" po czwartym remisie w czterech ostatnich meczach przesunęli się na szóste miejsce w tabeli. "Czerwone Diabły" zremisowały piąte spotkanie w bieżącym sezonie i zajmują aktualnie dziewiątą lokatę w klasyfikacji.
Daniel Makarewicz24 Nov 2019 · 19:22