Nieskuteczny Real Madryt stracił punkty na własnym boisku. Dwie bramki w końcówce [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Real Madryt zremisował przed własną publicznością z Realem Valladolid 1:1 (0:0) w sobotnim spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Divsion.
Na Estadio Santiago Bernabeu gola dla "Królewskich" zdobył osiem minut przed końcem Karim Benzema. Francuz popisał się precyzyjnym uderzeniem z dystansu.
Sześć minut później wyrównał Sergi Guardiola, który wykorzystał sytuację sam na sam. Obie drużyny po raz pierwszy w tym sezonie podzieliły się punktami z rywalami.
Trzynastokrotni triumfatorzy Klubowego Pucharu Europy są na drugim miejscu w tabeli, natomiast "Blanquivioletas" zajmują trzecią lokatę w klasyfikacji.