Nieskuteczny Vinicius i zabójczy Suarez. FC Barcelona rozbiła Real w Madrycie i awansowała do finału! [WIDEO]

Christian Bertrand/Shutterstock
Real Madryt przegrał z FC Barceloną aż 0:3 na Santiago Bernabeu w rewanżowym półfinałowym meczu Pucharu Króla.
W pierwszej połowie to gospodarze mieli przewagę, ale nie potrafili tego udokumentować zdobyciem bramki. Bardzo aktywny był w szczególności Vinicius, ale równie nieskuteczny. Młody Brazylijczyk zmarnował dwie wyborne okazje do strzelenia gola w końcówce pierwszej odsłony - najpierw jego strzał został zablokowany, a chwilę później pomylił się, uderzając z dziesiątego metra. Kilkanaście minut wcześniej strzelał z ostrego kąta, ale jego próbę powstrzymał Ter Stegen.
Na początku drugiej połowy to goście wyszli na prowadzenie. Jordi Alba posłał prostopadłą piłkę do Dembele, ten wycofał na 16 metr, gdzie był Luis Suarez, który strzałem z pierwszej piłki pokonał Keylora Navasa.
W 67 minucie kolejną świetną akcję przeprowadził Vinicius, ale zakończył ją niecelnym strzałem. Dwie minut później było już 2:0 dla Barcelony. Semedo posłał piłkę wzdłuż bramki "Królewskich" do Dembele, a piłkę do własnej siatki niefortunnie wślizgiem wpakował Varane.
Za moment na 3:0 podwyższył Luis Suarez, który tym razem wykorzystał rzut karny.
Barcelona pewnie pokonała Real na Santiago Bernabeu i zameldowała się w finale Pucharu Króla.
Jakub Kreśliński27 Feb 2019 · 22:51