Niespodzianka na King Power Stadium. Piłkarze Southampton ograli Leicester City

Michael715 / Shutterstock.com
Leicester City przegrało u siebie z Southampton FC 1:2 (1:1) w sobotnim meczu 22. kolejki Premier League. W zespole "Świętych" całe spotkanie rozegrał Jan Bednarek.
Pierwszego gola na King Power Stadium strzelił w 14. minucie Dennis Praet. Belg uderzył z pola karnego przy słupku. Asystę zaliczył Jamie Vardy.
Goście wyrównali pięć minut później. Stuart Armstrong oddał strzał z pola karnego, a piłka po rykoszecie zmyliła golkipera "Lisów".
Bramkę dającą "Świętym" zwycięstwo zdobył w 82. minucie Danny Ings, a przy jego trafieniu asystował Che Adams.
W barwach gości całe spotkanie rozegrał Jan Bednarek. Dla reprezentanta Polski był to 22. występ w tym sezonie.
W tabeli Premier League Leicester City jest wiceliderem z dorobkiem 45 punktów. Natomiast Southampton zajmuje 12. pozycję, mając na koncie 28 punktów.