Niespodzianka w hicie Bundesligi! Bayern przegrał z RB Lipsk!

daykung / shutterstock.com
Bayern przegrał z RB Lipsk 1:2 w wyjazdowym meczu 27. kolejki Bundesligi. Robert Lewandowski rozpoczął spotkanie na ławce, na boisko wszedł w 72. minucie.
Pełną relację z tego spotkania możecie przeczytać TUTAJ.
Początek meczu należał do gości. Bayern już w 12. minucie wyszedł na prowadzenie. Wagner wykorzystał podanie Jamesa i zdobył bramkę. Kłopoty gospodarzy były tym większe, że dwie minuty wcześniej musieli już wykorzystać pierwszą zmianę. Kontuzjowanego Sabitzera zmienił Werner.
Gospodarze wyrównali w 37. minucie. Keita wykorzystał zamieszanie w polu karnym Bayernu i wbił piłkę do bramki gości.
Jedenaście minut po przerwie gospodarze już prowadzili. To właśnie wprowadzony na boisko w pierwszej połowie Werner wykorzystał złe ustawienie defensywy Bayernu i zdobył bramkę.
W kolejnych minutach mecz toczył się w wysokim tempie, a goście mieli swoje szanse, by wyrównać.
Od 72. minuty na boisku był też Robert Lewandowski, ale nie udało mu się pomóc drużynie.