Niespodzianka w LaLiga. Huesca rozbiła Real Valladolid

wikipedia
SD Huesca rozbiła u siebie Real Valladolid 4:0 (1:0) w meczu otwierającym zmagania 22. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Divsion.
Na Estadio El Alcoraz prowadzenie gospodarzom zapewnił po dziewiętnastu minutach gry Enric Gallego, wykorzystując sytuację sam na sam.
Pięć minut po zmianie stron podwyższył uderzeniem głową Jorge Pulido, a zaledwie trzy minuty później płaskim strzałem z kilku metrów w długi róg golkiperowi rywali nie dał szans Moi Gomez. Niespełna kwadrans przed końcem gości dobił jeszcze Argentyńczyk Ezequiel Avila, wykorzystując kolejną sytuację sam na sam.
Beniaminek z Aragonii po trzeciej wygranej w sezonie nadal zamyka klasyfikację z najsłabszym dorobkiem punktowym. "Blanquivioletas" doznali natomiast trzeciej porażki w pięciu ostatnich meczach i pozostali na trzynastej lokacie w tabeli.
Łukasz Karyniewski01 Feb 2019 · 22:58