Niespodzianka w Premier League! Leicester City przegrało z Fulham [WIDEO]

Martyn Haworth / Press Focus
Niespodziewana porażka Leicester City. "Lisy" uległy wlokącemu się w ogonie tabeli Fulham 1:2.
Goście oba gole strzelili w pierwszej połowie. W 30. minucie szybką kontrę pewnym uderzeniem w sytuacji sam na sam ze Schmeichelem wykończył Lookman.
Osiem minut później Fulham prowadziło już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Ivan Cavaleiro, który wykorzystał rzut karny.
Leicester City złapało kontakt z rywalem dopiero w 86. minucie. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła piłkę głową zgrał Vardy, a gola mocnym uderzeniem zdobył Barnes.
Gospodarze usiłowali atakować do końca gry. Najlepszą okazję mieli już w doliczonym czasie, gdy Under wystawił w polu karnym piłkę do Iheanacho. Ten nie zdołał jednak oddać strzału.
Leicester z osiemnastoma punktami zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Fulham dzięki zwycięstwu opuściło na razie strefę spadkową. Ma siedem punktów i zajmuje siedemnastą pozycję.
Marcin Karbowski30 Nov 2020 · 20:26