Niespodziewana porażka Marsylii na własnym boisku. Arkadiusz Milik zaczął mecz na ławce rezerwowych [WIDEO]

LAURENT SANSON/SIPA/PressFocus
Marsylia zanotowała niespodziewaną wpadkę. Zespół ze Stade Velodrome przegrał 1:2 ze Stade Brest.
W pierwszym składzie ekipy OM zabrakło dziś Arkadiusza Milika. Jorge Sampaoli przyznał, że bez Polaka zespół radzi sobie lepiej.
Wynik meczu otworzył Gerson. Był to już jego trzeci gol w tym sezonie ligowym.
Po przerwie ekipa Brest doprowadziła do remisu. Rzut karny na bramkę zamienił Romain Faivre.
Goście poszli za ciosem. W 71. minucie do siatki trafił Franck Honorat. Chwilę przed tym trafieniem na boisku zameldował się Milik.
Marsylczycy nie zdołali uratować choćby jednego punktu. Brest wygrało 2:1 i awansowało na szóste miejsce w tabeli. Marsylia jest druga.
Adam Kłos04 Dec 2021 · 18:51