Niespodziewana porażka PSG, Neymar i spółka bezradni [WIDEO]

Stefan Ugljevarevic / shutterstock.com
PSG przegrało przed własną publicznością z Reims 0:2 (0:1) w środowym meczu Ligue 1.
Gospodarze liczyli zapewne, że losy starcia uda im się rozstrzygnąć jeszcze w pierwszej połowie. Tymczasem, mimo optycznej przewagi mieli duże problemy z kreowaniem bramkowych sytuacji. Przyjezdni z kolei czyhali na swoje okazje i w 29. minucie sensacyjnie objęli prowadzenie.
Z prawej strony boiska dośrodkował Munetsi, a Kamara głową wpakował piłkę do siatki. Fatalnie w tej sytuacji zachowała się defensywa PSG.
Na tym jednak kłopoty ekipy Tuchela się nie skończyły. Jeszcze przed przerwą boisko z powodu kontuzji opuścić musiał Choupo-Moting, którego zastąpił Di Maria.
Po zmianie stron odpowiedzialność za wynik chciał wziąć na swoje barki Neymar. W 55. minucie przeprowadził ładną, solową akcję ale uderzył zbyt czytelnie, by zaskoczyć bramkarza.
Minuty mijały, a gospodarze wciąż nie mogli strzelić gola. W końcówce postawili wszystko na jedną kartę, lecz zamiast odwrócić losy starcia, otrzymali kolejny cios. Dla gości trafił Dia.
Maciej Ziętarek25 Sep 2019 · 22:58
Źródło: Własne