Niespodziewany remis OGC Nice z Bastią

ogcnice.com
W drugim niedzielnym spotkaniu 14. kolejki francuskiej Ligue 1 piłkarze lidera - OGC Nice niespodziewanie zremisowali 1:1 z SC Bastia.

Pierwszy gol na Allianz Riviera padł w 11. minucie za sprawą Alassane'a Plei, który świetnie wykorzystał dogranie Jeana Michaela Seri. Na 1:1 wyrównał Enzo Crivelli na pół godziny przed końcem regulaminowego czasu gry. Gospodarze, choć mieli więcej szans od Lioni di Furiani, nie wykorzystali ich i stracili dwa punkty.

Licząc spotkania rozgrywane w lidze, OGC Nice dzisiejszym starciem przerwało serię pięciu kolejnych zwycięstw przed własną publicznością (Marsylia, Monaco, Lorient, Lyon, Nantes). Bastia ma natomiast za sobą niechlubny rekord: pięć kolejnych porażek na wyjeździe (Lyon, Lille, Nantes, St Etienne, Caen).