Niewiarygodne pudło w meczu ŁKS - Cracovia! Trzy punkty zostały w Łodzi [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
ŁKS Łódź pokonał przed własną publicznością Cracovię 1:0 (1:0) w niedzielnym meczu 17. kolejki PKO Ekstraklasy.
Gospodarze mogli wyjść na prowadzenie tuż przed przerwą. Wówczas znakomitą okazję zmarnował Maciej Wolski. Piłkarz ŁKS-u znalazł się w idealnej sytuacji przed bramką rywali, ale w kluczowym momencie fatalnie skiksował.
W 52. minucie gry sędzia wskazał na wapno. Spóźniony z interwencją Michał Helik sfaulował w polu karnym Macieja Wolskiego. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Dani Ramirez i zdołał umieścić futbolówkę w siatce.
Podopieczni Michała Probierza zanotowali piątą porażkę w trwających rozgrywkach, mają na koncie 30 punktów i obecnie zajmują czwarte miejsce w tabeli.
Drużyna prowadzona przez Kazimierza Moskala wygrała czwarte spotkanie w sezonie, uzbierała dotąd 14 "oczek", co daje jej aktualnie 14. pozycję.
***
Piłkarz meczu: Dani Ramirez. Hiszpański napastnik kierował grą łodzian przez całe spotkanie i zdecydował o zwycięstwie swojego zespołu, notując czwarte trafienie w sezonie.