Niewiarygodny gol w Ligue 1! Tak strzela się tylko w grach komputerowych. Kandydat do bramki sezonu? [WIDEO]

Youtube
W niedzielnym spotkaniu Ligue 1 między Dijon i Brest padł gol rodem z japońskich kreskówek. Goście wygrali 2:0, a trafienie Irvina Cardony robi w internecie prawdziwą furorę.
Nie było to spotkanie, które zapowiadało się szczególnie ciekawie. Obie drużyny po dwóch kolejkach nie miały na swoich kontach choćby jednego punktu.
Do przerwy Brest prowadziło 1:0. Najciekawiej zrobiło się jednak w doliczonym czasie gry. Na zegarze była już 95. minuta, gdy Cardona w niesamowity sposób złożył się do strzału nożycami.
Trzeba przyznać, że tego typu trafienia częściej można było zobaczyć w piłkarskich bajkach, ewentualnie grach komputerowych.
I z innej perspektywy:
Gol francuskiego piłkarza zachwycił całe piłkarskie środowisko. Niektórzy już teraz widzą w nim kandydata do tytuł bramki roku.
Sam Cardona na murawie pojawił się kilkanaście minut wcześniej. Jego drużyna wygrała 2:0, zdobywając swoje pierwsze punkty w tym sezonie. Dijon ugrzęzło na dnie tabeli.
Adam Nowacki14 Sep 2020 · 07:24
Źródło: Twitter