Niewykorzystany karny i... wielka owacja przy zejściu z boiska. Fabregas pożegnał się z Chelsea? [WIDEO]

katatonia82 / Shutterstock.com
Chelsea FC wygrała u siebie z Nottingham Forest 2:0 w meczu 1/32 Pucharu Anglii. W innych spotkaniach, które rozpoczęły się o godzinie 16:00 całe mecze rozegrali Bartosz Białkowski w barwach Ipswich Town i Paweł Olkowski w zespole Boltonu Wanderers.
Londyńczycy nie mieli problemów z pokonaniem zespołu z Championship. Obie bramki dla "The Blues" strzelił Alvaro Morata. Hiszpan najpierw wykończył akcję po dośrodkowaniu z prawej strony Calluma Hudsona-Odoiego, a przy drugim trafieniu uderzył głową, ponownie asystował 18- letni Anglik.
Chelsea mogła wygrać wyżej, ale w pierwszej połowie rzutu karnego nie strzelił Cesc Fabregas. Hiszpan prawdopodobnie rozgrywał swój ostatni mecz w Chelsea i wkrótce przeniesie się do AS Monaco. Gdy schodził z boiska, kibice zgotowali mu piękną owację.
W meczach, które rozpoczęły się o godzinie 16:00 na placu gry pojawiło się trzech Polaków. W bramce Ipswich Town 90 minut rozegrał Bartosz Białowski. Jego zespół przegrał z Accrington Stanley 0:1.
Z awansu do następnej fazy cieszył się Paweł Olkowski, który zaliczył całe spotkanie w barwach Boltonu Wanderers, w wygranym meczu z Walsall FC 5:2.
Na murawie nie pojawił się z kolei Jan Bednarek z Southampton FC, który oglądał spotkanie "Świętych" z Derby County (2:2) z ławki rezerwowych.