Niezawodny Robert Lewandowski! Dał Bayernowi prowadzenie w ważnym meczu [WIDEO]

daykung/Shutterstock
Bayern Monachium pokonał Hannover 96 3:1 w domowym meczu Bundesligi. Pierwszego gola dla ekipy gospodarzy strzelił Robert Lewandowski.
Od początku spotkanie nie zachwycało. Bawarczycy nie potrafili przyspieszyć, przez co nie budowali groźnych akcji.
Ten stan zmienił się w 27. minucie. Joshua Kimmich świetnie dośrodkował w pole karne gości, a do piłki wyskoczył polski napastnik i pokonał bramkarza rywali.
To już 22. gol kapitana reprezentacji Polski w tym sezonie Bundesligi. Lewandowski znajduje się na czele klasyfikacji strzelców niemieckiej ekstraklasy w bieżących rozgrywkach.
W 40. minucie prowadzenie gospodarzy podwyższył Leon Goretzka. Kilka minut po przerwie goście zdobyli kontaktową bramkę.
Bramkę na 3:1 w 83. minucie zdobył Franck Ribery.