Niezgoda uratował Legię przed porażką z Sandecją! Czerwona kartka Guilherme i dramatyczna końcówka [VIDEO]

asinfo
Sandecja Nowy Sącz zremisowała z Legią Warszawa 2:2 w 18. kolejce Ekstraklasy. Goście kończyli mecz w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartkę otrzymał Guilherme.
Strzelanie rozpoczął Wojciech Trochim, który świetnie przyjął podanie od Filipa Piszczka, oszukał Arkadiusza Malarza i wbił piłkę do bramki z najbliższej odległości. Tym samym w 36. minucie gospodarze objęli prowadzenie.
Goście wyrównali dopiero po przerwie. W 60. minucie bramkę na 1:1 zdobył Maciej Dąbrowski. Wydawało się, że Legia rzuci się do kolejnych ataków, ale plany mistrzów Polski pokrzyżowała druga żółta kartka (w konsekwencji czerwona), którą Guilherme otrzymał w w 74. minucie.
Osłabieni goście dali sobie wbić bramkę na 2:1 dla Sandecji. Strzelcem gola był Michal Piter-Bucko. Wydawało się, że już nic się nie zmieni, ale gości przed porażką w ostatniej chwili uratował Jarosław Niezgoda, który w 92. minucie zdobył wyrównującą bramkę.
Goście mieli nawet szansę na zwycięstwo, ale w 93. minucie Dąbrowski nie wykorzystał jej, trafiając w słupek bramki Sandecji.