Niezwykły gol byłego piłkarza Legii Warszawa! Thibault Moulin błysnął w Rumunii [WIDEO]

Thibault Moulin strzelił niezwykłego gola dla Academiki Clinceni w meczu rumuńskiej ekstraklasy z Dinamem Bukareszt. Były piłkarz Legii Warszawa trafił do bramki prosto z rzutu rożnego!
Drużyna Francuza rozpoczęła mecz w piorunującym stylu. Już po siedemnastu minutach prowadziła na wyjeździe z Dinamem 3:0. Gole strzelali kolejno Raul Ruscescu, Andrei Cordea i właśnie Moulin.
Piłka, którą z rzutu rożnego kopnął 31-latek, wysokim łukiem minęła graczy zgromadzonych w polu bramkowym i wpadła do siatki przy spojeniu słupka z poprzeczką. Rozpaczliwie interweniujący obrońca Dinama nie był w stanie do niej sięgnąć.
Moulin trafił do rumuńskiego klubu na początku tego roku. Mecz z Dinamem jest jego dziesiątym występem w barwach Clinceni.
Po przerwie padł tylko jeden gol. Honorowe trafienie dla gospodarzy uzyskał Ricardo Grigore.
Marcin Karbowski09 Apr 2021 · 20:23
Źródło: Twitter