Niezwykły gol dla rezerw Lecha Poznań! Strzał z połowy boiska [WIDEO]

Lech II Poznań zremisował z Siarką Tarnobrzeg 1:1 w drugiej kolejce II ligi. Ozdobą spotkania był niezwykły gol dla gospodarzy.
Rezerwy "Kolejorza" objęły prowadzenie w 20. minucie. Piłkę z boku boiska otrzymał Jakub Zagórski. Piłkarz gospodarzy zauważył, że bramkarz Siarki jest ustawiony bardzo wysoko. Postanowił to wykorzystać - kropnął na bramkę z linii środkowej.
Piłka leciała długo, ale Piotr Pietryga nie zdołał skutecznie interweniować. Bramkarz Siarki cofał się w kierunki linii bramkowej, lecz ostatecznie tylko patrzył, jak pada gol. Całą akcję można obejrzeć od 1:47.
Lech II, który był wsparty m.in. Afonso Sousą, Heorhijem Citaiszwilim czy Filipem Marchwińskim, nie zdołał wygrac. Siarka wyrównała w 27. minucie. Gola strzelił Paweło Czmełenko.
Rezerwy Lecha po dwóch kolejkach mają na swoim koncie jeden punkt i są trzynaste. Siarka zajmuje trzecie miejsce. Ma na koncie cztery punkty.
Marcin Karbowski25 Jul 2022 · 17:13
Źródło: Sport.pl