Nikt nie może zatrzymać Toronto Raptors. Trzynaste zwycięstwo z rzędu!

Michael Tipton / flickr
Koszykarze Indiana Pacers przegrali na własnym parkiecie z Toronto Raptors 106:115 w meczu NBA, rozegranym z piątku na sobotę. Dla "Dinozaurów" to trzynaste zwycięstwo z rzędu.
Spotkanie w Bankers Life Fieldhouse od początku było wyrównane. Po pierwszej kwarcie goście prowadzili pięcioma punktami. W kolejnych minutach nie pozwolili dogonić się gospodarzom i w trzeciej kwarcie odskoczyli im na dziewięć punktów.
Do końca meczu nic już się nie zmieniło i kanadyjski zespół pokonał rywali z Indianapolis 115:106.
Najskuteczniejszy w ekipie Raptors był Serge Ibaka, który rzucił 22 punkty. Hiszpan dołożył do tego jeszcze 10 zbiórek.
W barwach Pacers najlepszy w ataku był Domantas Sabonis. Litwin zdobył 19 punktów i zanotował 16 zbiórek.
Koszykarze z Toronto po trzynastej wygranej z rzędu są na drugim miejscu w Konferencji Wschodniej. Ich bilans to 38 zwycięstw i 14 przegranych.
Drużyna Indiana Pacers po czwartej kolejnej porażce jest na szóstej pozycji na Wschodzie, z bilansem 31 wygranych i 21 porażek.
Sporo emocji było w końcówce meczu Washington Wizard - Dallas Mavericks. Wygraną 119:118 stołecznej drużynie zapewnił w ostatnim rzucie Bradley Beal.