Od 0:2 do 2:2 - Eibar wyrwało punkt w końcówce meczu

Miquel Gimenez Olive, wikicommons
SD Eibar zremisował u siebie z Getafe CF 2:2 (0:1) w jedynym piątkowym meczu 24. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Municipal de Ipurua prowadzenie przyjezdnym zapewnił osiem minut przed przerwą techniczną podcinką nad golkiperem rywali Jaime Mata. Siedem minut po zmianie stron podwyższył uderzeniem zza linii pola karnego Francuz Dimitri Foulquier.
Kwadrans później kontaktowego gola z rzutu karnego zdobył Charles. Brazylijczyk trzynaście minut później doprowadził także do wyrównania uderzeniem z kilku metrów po fatalnym błędzie defensywy gości z przedmieść Madrytu.
Zespół z Kraju Basków po trzecim podziale punktów w czterech ostatnich meczach pozostał na dziesiątej lokacie w tabeli. "Azulones" z Kastylii zremisowali natomiast drugie spotkanie z trzech ostatnich i umocnili się nieznacznie na piątej pozycji w klasyfikacji.
Jakub Kreśliński16 Feb 2019 · 07:03