Olimpia Grudziądz wyszarpała zwycięstwo w meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Łukasz Dąbrowski, wikipedia
Trzy gole zobaczyli kibice w drugim sobotnim meczu 19. kolejki Fortuna 1. Ligi. Olimpia Grudziądz pokonała u siebie Zagłębie Sosnowiec 2:1.
W 55. minucie na prowadzenie wyszli przyjezdni. Bramkę dla nich zdobył Fabian Piasecki. Końcówka spotkania należała jednak do gospodarzy. W 82. minucie do wyrównania doprowadził Omran Haydary. Nie minęło 180 sekund i zwycięstwo Olimpii zapewnił Lukas Duriska.
Po tej wygranej podopieczni Jacka Trzeciaka zajmują ósme miejsce w tabeli ze zdobytymi 27 punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Chrobrym Głogów. Natomiast zespół prowadzony przez Dariusza Dudka zgromadził 23 "oczka" i plasuje się na 12. pozycji. W kolejnym spotkaniu Zagłębie zmierzy się u siebie z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.