Świetny mecz Olkowskiego! Piękny gol i asysta! [VIDEO]

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Bolton Wanderers zremisował na wyjeździe z Preston North End FC 2:2 w sobotnim meczu angielskiej Championship. Gola i asystę w zespole gości zanotował Paweł Olkowski.
Po pierwszych 16. minutach gospodarze byli na dwubramkowym prowadzeniu. Wynik otworzył Callum Robinson, a na 2:0 z woleja trafił Alan Browne.
Tuż przed przerwą przyjezdni odrobili straty. Kontaktowego gola strzelił Sammy Ameobi po podaniu Olkowskiego. Chwilę potem polski defensor doprowadził do remisu mocnym uderzeniem. W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę w drużynie miejscowych otrzymał Ben Pearson.
Bolton zajmuje szóste miejsce w tabeli z 11 punktami w sześciu meczach. W następnej kolejce zagra u siebie z Queens Park Rangers. QPR w sobotę zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Birmingham City. W drużynie z Londynu całe spotkanie wśród rezerwowych spędził Paweł Wszołek.