Olympiakos pokonał drużynę Majewskiego

Olympiakos wygrał przed własną publicznością z drużyną Radosława Majewskiego - Veria FC 3:0 (1:0) w niedzielnym meczu 24. kolejki ligi greckiej.

Jednym z bohaterów tego spotkania był David Fuster, który zdobył dwie bramki. 34-letni Hiszpan wpisywał się na listę strzelców w 19. i 65. minucie gry. Trzecie trafienie dla gospodarzy dołożył Alan Pulido, który ustalił wynik rywalizacji.

Radosław Majewski wyszedł w podstawowym składzie gości i przebywał na boisku do 59. minuty. W miejsce Polaka wszedł Giorgos Georgiadis.

Dzięki wygranej, Olympiakos umocnił się na pozycji lidera tabeli i praktycznie zapewnił sobie tytuł mistrza Grecji. Podopieczni Marco Silvy mają na swoim koncie 67 punktów i mają 21 "oczek" przewagi nad Drugim AEK Ateny. Veria FC znajduje się aktualnie na czternastej pozycji.