Olympique Lyon odpadł z Pucharu Francji

charnsitr / shutterstock.com
Olympique Lyon uległ u siebie Stade Rennes 2:3 (0:1) w pierwszym półfinałowym meczu rozgrywek o Puchar Francji.
Prowadzenie przyjezdnym do przerwy zapewnił strzałem z bliska Senegalczyk M'Baye Babacar Niang. Dwie minuty po zmianie stron wyrównał Burkińczyk Bertrand Isidore Traore. Osiem minut później Benjamin Andre uderzeniem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ponownie przybliżył do awansu gości.
Kwadrans przed końcem podyktowany rzut karny wykorzystał Moussa Dembele i znów zapachniało dogrywką. Sześć minut później jednak losy konfrontacji na korzyść drużyny z Bretanii rozstrzygnął uderzeniem z dystansu Algierczyk Ramy Bensebaini.
W drugiej półfinałowej parze zmierzą się w środę Paris Saint-Germain z FC Nantes.
Kamil Kaczmarek02 Apr 2019 · 23:19