Olympique Lyon zremisował z OGC Nice

jejecam, wikipedia
Piłkarze Olympique Lyon zremisowali przed własną publicznością w meczu 34. kolejki francuskiej ekstraklasy z OGC Nice 1:1 (0:1). Dla gospodarzy piątkowego starcia jest to ósmy podział punktów w bieżącym sezonie.

Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobył w 17. minucie Valere Germain. Natomiast do wyrównania doprowadził Alexandre Lacazette, który na listę strzelców wpisał się na osiem minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

Warto zaznaczyć, iż gospodarze niemal przez cały mecz grali w osłabieniu, po tym jak w 25. minucie bezpośrednią czerwoną kartkę obejrzał Maxwel Cornet. Dla młodego Francuza to pierwsze takie napomnienie w tym sezonie.

Olympique Lyon po 34. kolejkach zajmuje drugą lokatę. Z kolei OGC Nice plasuje się na czwartym miejscu.