Olympique Marsylia - Guingamp: Wysoka wygrana OM. Wynik meczu, składy i bramki

Olympique Marsylia z wysokim zwycięstwem nad Guingamp
ninopavisic/Shutterstock
Olympique Marsylia rozbił u siebie En Avant Guingamp 4:0 (0:0) w ostatnim niedzielnym meczu 5. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade Velodrome kibice na bramki swoich pupili czekali blisko godzinę. Opór gości przełamał sytuacyjnym strzałem głową Florian Thauvin. Szesnaście minut później kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Dimitri Payet.
Po kolejnych siedmiu minutach Thauvin po raz drugi wpisał się na listę strzelców, a okazały sukces trzy minuty później przypieczętował Konstantinos Mitroglou, wykańczając w polu karnym przytomne zagranie Payeta.
Dzięki trzeciej wygranej w sezonie zespół z Prowansji awansował na drugie miejsce w tabeli. Drużyna z Bretanii doznała piątej porażki i nadal zamyka klasyfikację.