Olympique Marsylia inkasuje trzy punkty w Tuluzie

ninopavisic/Shutterstock
Toulouse FC uległ u siebie Olympique Marsylia 0:2 (0:0) w trzecim niedzielnym meczu 14. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Gospodarze całą drugą połowę musieli radzić sobie w osłabieniu, bowiem cztery minuty przed przerwą czerwoną kartką ukarany został Steven Moreira.
Opór ekipy z Tuluzy przełamał dopiero czternaście minut przed końcem Argentyńczyk Dario Benedetto, który w polu karnym minął golkipera rywali i skierował piłkę do pustej bramki. Trzy minuty później podwyższył Nemanja Radonjić. Serb minął w polu karnym obrońcę i precyzyjnie przymierzył w długi róg.
"Les Pitchouns" doznali w ten sposób czwartej porażki z rzędu i pozostali na przedostatniej lokacie w tabeli. Zespół z Prowansji odniósł natomiast trzecie zwycięstwo z rzędu i awansował na drugie miejsce w klasyfikacji.