Olympique Marsylia przegrała z Nantes przed własną publicznością

ninopavisic/Shutterstock
Olympique Marsylia uległ u siebie FC Nantes 1:2 (1:1) w ostatnim niedzielnym meczu 34. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade Velodrome prowadzenie "Kanarkom" zapewnił precyzyjnym uderzeniem zza linii pola karnego Samuel Moutoussamy. Trzy minuty później wyrównał strzałem głową Mario Balotelli. Włoch wykorzystał świetne dośrodkowanie w pole karne Lucasa Ocamposa.
Pięć minut po zmianie stron losy konfrontacji rozstrzygnął z bliska na korzyść gości Brazylijczyk Andrei Girotto. Zespół z Bretanii po czwartym zwycięstwie z rzędu awansował na dwunaste miejsce w tabeli, zapewniając już sobie w ten sposób utrzymanie.
Drużyna z Prowansji doznała natomiast dwunastej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostała na piątej lokacie w klasyfikacji.
Jakub Kreśliński28 Apr 2019 · 22:58