Olympique Marsylia wygrał w Dijon

ninopavisic/Shutterstock
Olympique Marsylia pokonał na wyjeździe Dijon FCO 3:1 (0:1) w sobotnim meczu 31. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Przyjezdni objęli prowadzenie na Stade Gaston Gerard w 36. minucie. Wówczas Valere Germain po zagraniu Dimitria Payeta wpakował futbolówkę do siatki.
Gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania w 73. minucie za sprawą trafienia Kwon Chang-hoona. Reprezentant Korei Południowej dzięki dośrodkowaniu Oussamaa Haddadiego mocnym strzałem pokonał golkipera rywali.
Bramkę na 2:1 dla gości zdobył w 88. minucie Lucas Ocampos, a przy tym trafieniu asystował mu Valere Germain. Wynik spotkania na 3:1 ustalił w doliczonym czasie gry Dimitri Payet, który zamienił rzut karny na gola.
Zawodnicy Rudiego Garcii zajmują obecnie 3. miejsce w tabeli Ligue 1, natomiast gracze Oliviera Dall'Oglio plasują się na 10. pozycji.