Olympique Marsylia wygrał z Caen

ninopavisic/Shutterstock
Piłkarze Stade Malherbe Caen ulegli u siebie Olympique Marsylia 0:1 (0:0) w niedzielnym meczu 21. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade Michel d'Ornano prowadzenie gościom zapewnił dwie minuty po zmianie stron strzałem głową z pola karnego Morgan Sanson.
Cztery minuty później z powodu drugiej żółtej kartki murawę przedwcześnie musiał opuścić Frederic Guilbert i sytuacja gospodarzy skomplikowała się jeszcze bardziej.
Osłabiony zespół z Normandii nie był już w stanie odrobić strat i po drugiej z rzędu, a zarazem dziewiątej w sezonie porażce pozostał na szesnastym miejscu w tabeli. Drużyna z Prowansji natomiast po dziewiątym zwycięstwie w bieżących rozgrywkach awansowała na siódmą lokatę w klasyfikacji.