Pachniało sensacją w Moskwie! Arsenal przegrywał już 0:2 i był w opałach, ale ostatecznie zremisował 2:2

charnsitr / shutterstock.com
Arsenal FC zremisował na wyjeździe z CSKA Moskwa 2:2 (0:1) w rewanżowym meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów, ale dzięki wygranej w pierwszym spotkaniu awansował do półfinału.
Na Ariena CSKA pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Fedor Chalov, który w 39. minucie wykorzystał dośrodkowanie Kirilla Nababkina i zdołał umieścić futbolówkę w siatce.
Po zmianie bramkę na 2:0 zdobył Kirill Nababkin. W 50. minucie reprezentant Rosji przyjął piłkę po podaniu Aleksandra Golovina i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Pierwsze trafienie na rzecz ekipy "Kanonierów" zdobył w 75. minucie Danny Welbeck. Anglik dzięki zagraniu Mohameda Elneny'ego skutecznie uderzał na lewy słupek. Londyńczycy doprowadzili do wyrównania w doliczonym czasie gry za sprawą trafienia Aarona Ramseya.
Podopieczni Arsene Wengera wygrali pierwszy mecz 4:1 i mimo porażki w Moskwie awansowali do 1/2 finału.